Frezarka do paznokci - jaką wybrać?

Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Zaniedbane paznokcie potrafią zrujnować nawet najbardziej starannie dobrany strój i znacznie obniżają opinię o wizerunku danej osoby. Zwykłe lakiery do paznokci potrafią odprysnąć już po kilku godzinach, dłonie wyglądają przez bardzo nieestetycznie, a wręcz niechlujnie. Z tego względu popyt na usługi takie jak manicure czy pedicure wciąż rośnie, a stylistki nie nadążają w wykonywaniu paznokci hybrydowych. Jaka frezarka do paznokci sprawdzi się najlepiej w usprawnieniu tego procesu?
KUP TERAZ

Jaka frezarka do paznokci?

Wraz z nieustannie rosnącym zainteresowaniem paznokciami hybrydowymi producenci prześcigają się w oferowaniu nam coraz to nowszych frezarek do manicure hybrydowego. Ofert na rynku jest tak wiele, że można się w nich wszystkich pogubić. Jaka frezarka do paznokci będzie najlepsza dla Ciebie? Niezależnie od tego, czy wykonujesz paznokcie hybrydowe profesjonalnie, w salonie kosmetycznym czy sobie i siostrze w domowym zaciszu, potrzebny Ci dobry sprzęt. Warto wybrać takie urządzenie, które będzie dobrze się prezentowało, sprawnie działało, a przy tym nie zajmie dużo miejsca. Warto zwrócić uwagę na produkty kompaktowe, niewielkie, pasujące do wystroju Twojego salonu. Kolejnym istotnym czynnikiem, który wpłynie na to, jaka frezarka do hybryd będzie najlepsza, jest jej intuicyjność. Im prostsza w obsłudze, tym lepiej. Ten sprzęt ma być przede wszystkim funkcjonalny, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas. Warto przywiązywać wagę do takich praktycznych aspektów usprawniających wykonanie stylizacji paznokci.

Profesjonalny manicure hybrydowy - frezarka

Jeżeli gubisz się w ofertach i wciąż nie wiesz, jaka frezarka do hybryd będzie tą idealną, to zdecydowanie warto, abyś zwróciła uwagę na liczbę obrotów. 

Ten parametr jest ważny, zwłaszcza jeżeli poszukujesz urządzenia do profesjonalnego użytku. Frezarka powinna wykonywać około 20-30 tysięcy obrotów w ciągu minuty. Najlepiej, żeby intensywność można było regulować. Nie wiesz, jaką wybrać frezarkę do pedicure? Kieruj się tymi samymi parametrami, dobry sprzęt będzie nadawał się zarówno do mani, jak i do pedicure. Moc urządzenia powinna sięgać 45W. Bardzo ważne jest również to, aby frezarka miała rączkę TWIST-LOCK, ponieważ dzięki niej wymienisz frezy jednym ruchem. Nie zapominaj o ergonomicznej obudowie. Pracując nadgarstkiem przez kilka godzin dziennie bardzo łatwo przeciążyć te delikatne części naszych rąk. Zwróć uwagę, aby frezarka była dla Ciebie jak najbardziej wygodna. Dzięki temu Twoja praca będzie zdecydowanie szybsza. Wszystkie te parametry zapewni Ci profesjonalna frezarka Marathon 3 champion H200. Urządzenie musi też pracować najciszej, jak to możliwe. Pamiętaj, że klientki przychodzą do salonu również po to, aby się zrelaksować.

WARTO ZAPAMIĘTAĆ!
Mamy nadzieję, że Twoje wątpliwości zostały rozwiane i że wiesz już, jaką wybrać frezarkę do pedicure oraz manicure. Do wyboru urządzenia warto podejść poważnie i dobrać je odpowiednio. Odpłaci się to i w dobrym jakościowo sprzęcie, i w szybszej i dokładniejszej obsłudze klientek.
Sprawdź nasze najnowsze produkty!
SPRAWDŹ!