Frezarka Champion White H200 opinie

Korzystałam wcześniej z różnych frezarek do paznokci, jednak dopiero Marathon 3 Champion H200 zaskoczyła mnie skutecznością i komfortem obsługi. Urządzenie jest przede wszystkim bardzo wydajne i bezpieczne, dlatego znacznie łatwiej mi się pracuje – mam salon kosmetyczny. Tymczasem poręczność mogę porównać do zwyczajnego długopisu. Co ważne, jednym ruchem mogę wyjąć frez i na jego miejscu umieścić nowy, dlatego zmniejszył się czas obsługi klientek, polecam!

- Dominika

Frezarka Marathon Champion H200 to pierwsze urządzenie tego typu w moim posiadaniu. Do zakupu zachęciły mnie opinie znajomych kosmetyczek, jednak przez długi czas nie decydowałam się na zakup, ponieważ nie mam własnego salonu, więc narzędzie wydawało mi się mało potrzebne w domu. Tym bardziej się zdziwiłam, kiedy okazało się, że na domowy manicure poświęcam teraz o wiele mniej czasu! Do tego mogę w prosty sposób modelować wybrany kształt paznokcia i w kilka sekund pozbyć się resztek starego lakieru.
- Karolina
Od dawna prowadzę własny salon kosmetyczny, jednak do tematu manicure podchodziłam zwykle w bardziej tradycyjny sposób, jednak koleżanka namówiła mnie do kupna frezarki. Wybrałam Champion White H200 ze względu na estetyczny design i dobre opinie znajomych po fachu i muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Zdziwiłam się, że tak łatwo nadać pożądany kształt paznokciom, jednocześnie zachowując pełen komfort klientek. Do tego cena urządzenia nie była wygórowana, polecam serdecznie!
- Andżelika
Marathon 3 Champion H200 White to bodaj czwarta frezarka w moim posiadaniu i tym, co jako pierwsze przykuło moją uwagę, było ciche działanie. Nie wiem, jak inżynierowie to zrobili, jednak mimo sporej mocy nie muszę teraz pracować przy głośnym dźwięku, ponieważ ten jest subtelny. Urządzenie podoba mi się także pod względem wzornictwa. Jest co prawda droższe od moich poprzednich frezarek, jednak jakość wykonania i komfort pracy to nadrabiają :) A przy tym można bardzo szybko zmieniać frezy!
- Klaudyna